E ENJTE, 2019-08-22, 7:39 AM                                                                                                  

Shqipetaret se bashku

Welcome Guest

Search
Site friends
Site menu
News calendar
«  gusht 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Our poll
SI JU DUKET WEB FAQJA IME E RE?
Total of answers: 53

 JANAR
Tërheqës .I pelqen të vishet mire .Mërzitet lehtë .Rrallë i tregon.Emoconet I duhet kohë per t,e shëruar kur lendohet .Tip I Ndjeshëm .Rrealist Kokfort

• SHKURT

Mendime abstrakte.I pelqen realiteti dhe abstraktja.Intelegjent dhe I mençur.Personalitet ndërrues.Atraktiv.Më seksi nga të gjithë.Temperament.Të qetë,të turpshëm dhe të thjeshtë.Sinqeritet dhe besnik.I > e vendosur per ti arritur qellimit.I pelqen liria rebelohet kur te ket kufizime.I pelqen agresiviteti.Teper I ndjeshem,dhe lendohet leht.Nervozohet leht,por nuk e tregon.Nuk I pelqejn gjerat e panevojshme,I pelqen te bej miq,por rrall e tregon kete publikisht.Guximtar dhe kokefort.Ambicioz realizon endrrat dhe shprest.I pelqen argetimi.Romantik perbrenda por jo edhe jasht.Besimtar paksa i>e krisur.Mundohet te mesoj qe ti tregoj emocionet.


• MARS

Personalitet atraktiv.Seksi.Paksa te turpshem dhe te rezervuar.Te fsheht.Natyrisht i

• PRILL

Elegant dhe I gatshem per kompromis.Qesharak dhe humorist.Kokfort.Bisedues I madh.I qet dhe I permbajtur.I mir dhe perkrahes.I brengosur dhe I detajuar.Besnik.Punon mir me te tjeret.Plot vetbesim.I ndjeshem.Qendrim pozitiv.Ka kujtes te mir.I menqur dhe I qmon idet e te tjerve.I pelqen te kerkoj informata.Ne gjendje te permirsoj qefin e te tjerve,dhe• MAJ

Kokfort dhe zemerngusht.I vendosur dhe I motivuar lart.Mendjekthjellet.Zemerohet leht.I terheq te tjeret dhe I pelqen vemendja.Ka ndjenja te thella.I bukur fizikisht dhe mentalisht.Ka qendrim te fort.Nuk ka nevoj per motivim.Paksa I terhequr perball gjinis se kunder.I pelqen te enderroj.Plot mirkuptim.Me se shpeshti I semuren qafa dhe veshi.Ka imagjinat te zhvilluar.Gjendje t emir fizike.Frymemarrje te dobet.I pelqejn literatura dhe artet.I pelqen te udhetoj.Nuk I pelqen te jet ne shtepi.Nuk I pelqen te ket shum femij.Punon shum.

• QERSHOR

Keni personalitetin me te mir dhe eshte kenaqesi te jesh pran jush.Ju pelqen te beni miq te rinj dhe te dilni.Jeni flirt I shkelqyeshem dhe me siguri qe keni nje partner shum atraktiv.Nje bukuroshe te quditshme.Po ashtu me siguri keni nje sasi te madhe te CD-ve.Keni nje numer filmash,dhe ndoshta dikur edhe mund te
beheni nje artist I njohur.Normal,dukjen e keni !


• KORRIK

Knaqesi te jesh me te.Mban fshehtesi.I veshtir te kuptohet.I qet por nese eksitohet apo tensionohet.Eshte krenar per vetveten.Ka reputacion.I sinqert dhe brengoset per ndjenjat e njerezve.Miqesor.Leht I afrohesh.Temperament dhe I paparashikueshem.Lendohet leht.Nuk hakmerret.I udheheq te tjeret fizikisht dhe mentalisht.I kujdes shem dhe I dashur.Kujdeset per te tjeret me respect.Punon me zell.Nuk ka probleme me mesim.I pelqen te jet vetem.Pret miqt.Nuk kerkon kurr miq te rinj.Nuk eshte agresiv pos nese provokohet.I pelqen te jet I dashur.Lendohet leht dhe I duhe koh e gjat per tu sheruar
• GUSHT


Personalitet qe I pelqen te dal.Ka qef te rrezikoj.Knaqet me vemendjen e dikujt.Nuk ka vetkontroll.Zemer mir.Ka vetbesim.I zhurshem dhe lavdaq.Shum hakmarres.Leht te kalosh koh dhe te bisedosh me te.I pelqejn bisedat dhe kendimi.I pelqen muzika.Endrrimtar I madh,leht humb vemendjen.Urren kur nuk I besohet.Ka imagjinat te zhvilluar.Misterioz.Kokefort.Kurreshtar.I pamvarur.Luftetar.


• SHTATOR

Aktiv dhe dinamik.Vendimtar dhe I ngutshem,mirpo shpesh pendohet.Atraktiv dhe I kujdesshem ndaj vetvetes.Mentalitet te fort.I pelqen vemendja diplomatike.I kujdesshem miqesor dhe zgjedhes I problemeve te huaja.Trim qe nuk frikohet.Avanturist.I dashur dhe I kujdesshem.Zemermir.Ne shumicen e rasteve ka shum miq.Knaqet me te berit dashuri.Emocional.I ngutshem.Ka kujtes te mir.Levizes,motivues I vetvetes prej te tjerve.I pelqen te udhetoj dhe te studioj,Nganjeher seksi ne nje menyr qe vetem I dashuri mund ta kuptoj.

• TETOR
I pelqen te flas.I do ata qe e duan.I pelqen ti vendos gjerat ne qender te vemendjes.I bukur perbrenda dhe fizikisht.Genjen mirpo nuk shtiret.Nervozohet shpesh.Ju kushton kujdes te madh miqeve.Trim dhe luftetar.Gjithnje krijon miq te rinj.Lendohet leht mirpo edhe sherohet leht.Endrrimtar.Nuk kujdeset qe ti kontrolloj ndjenjat.I paparashikueshem.Shum I menqur,mirpo definitivisht me I lezetshmi dhe me seksi nga te gjith qe e rrethojn.
• NENTOR

I besueshem dhe besnik.Shum pasionant dhe I rrezikshem.Di te jet I eger koh pas kohe.Di se sit e knaqet.Seksi dhe misterioz.Te gjith terhiqen nga personaliteti I bukur perbrenda dhe jasht sikurse edhe pavarsia e tij ose e saj.Lezonjar mirpo ka fshtesi.Shum emocional dhe temperament koh pas kohe.Takohet pa probleme me njerz te rinj dhe krijon grupe shoqerore shum leht.I pa frik dhe I pamvarur.Vrehet ne turm.Sum I menqur.Ne pergjithsi meshkujt me te njohur kan lindur ne kete muaj.Nese ju ndodh ndonjehere te filloni lidhjen me dike qe ka lindur ne kete muaj,mbajeni me ngulm pasi qe jan shum te rrall.

• DHJETOR

Kjo thjesht do te thot se jeni personi me I bukur qe ekziston.Me I bukur se te gjith ata te muajve te tjer.Besnik dhe zemermir.Patriotik.Garues ne qdo gje.Aktiv ne lojera dhe ne gara.I pa durim dhe I ngutshem.Ambicioz.Me ndikim ne organizata.I thjesht per te biseduar edhe pse veshtir te kuptohet.Mendon larg mirpo veshtir kuptohet.Ndikohet leht me butesi.Foles I embel,dhe I kujdes shem.Ka shum ide.I ndjeshem.Ka mendje active.Qesharak dhe humorist.I pelqen te tallet.Ka aftesi te mira debatuese.Gjithnje ka ne mendje dike.Miqesor.Person I llojit te nje mashkulli apo femer.Lendohet leht.Ftohet leht.I pelqen muzika